Pamirškite rūpesčius!

Projektą remia Lietuvos Respublika

Kaip mus rasti?

Kaimo turizmo sodyba Dzūkijoje - „Dzūkijos sodyba“

„Dzūkijos sodyba“ - Sodybos ir pirties nuoma Dzūkijoje

Atvykimas nuo Vilniaus pusės

Atvažiuokite į Varėną, nuo Varėnos važiuokite į Marcinkonis ir už 11 km pamatysite rodyklę į dešinę su nuoroda Žiūrai, Trakiškiai, ten ir sukite, asfaltuotu keliu važiuokite iki Žiūrų kaimo, pravažiavus šį kaimą, prasidės žvyrkelis, nusileisite nuo kalno, pravažiuosite tiltą per Ūlą, važiuokite šiuo keliu toliau (5 kilometrus), kol pasieksite Mardasavo kaimo kryžių. Sukite į dešinę ir kaimo keliuku važiuokite tiesiai kol pamatysite kaimo turizmo sodybą “Dzūkijos sodybą”.

Čia patogiai pasistatykite automobilį ir pamirškite visus rūpesčius!

Atvykimas nuo Kauno, Marijampolės pusės

Važiuojantys iš Kauno, Marijampolės važiuokite pro Alytų, Druskininkų kryptimi. Geriausias orientyras - Merkinė. Kirskite Merkinės kryžkelę (į miestelį važiuoti nereikia) ir važiuokite tiesiai į Druskininkus (129 ir 133 kertasi su A4.) Įvažiuosite į A4 kelią, pavažiuokite 2,5, km, tiltą virš Merkio ir kylant į kalną iš karto posūkis į kairę, nuoroda – Marcinkonys 19 km.

Važiuokite asfaltuotu keliu iki Puvočių kaimo (apie 10 km), kur bus nuoroda Mardasavas 4 km, sukite į kairę. Pravažiuosite kaimo parduotuvę, tiltelį virš Grūdos ir žvyrkeliu pasieksite Mardasavą. Kaimas ilgas, gatvinis- važiuokite visą laiką tiesiai, kol išsišakos keliai ir tarp jų stovės Mardasavo kaimo kryžius. Jūs sukite kairiau, siauresniu kaimo keliuku ir važiuokite tiesiai iki kito išsišakojimo, toliau važiuokite tiesiau – pamiške, kol pamatysite kaimo turizmo sodybą “Dzūkijos sodyba”.