Pamirškite rūpesčius!

Projektą remia Lietuvos Respublika

Apie sodybą

Kaimo turizmo sodyba Dzūkijoje - „Dzūkijos sodyba“

„Dzūkijos sodyba“ - Sodybos ir pirties nuoma Dzūkijoje

Pagrindinis kaimo turizmo sodybos „Dzūkijos sodyba“ privalumas yra ramybė ir privatumas, kaimo turizmo sodyba yra skirta vienai kompanijai ar įmonės kolektyvui, todėl niekas netrukdys Jums mėgautis ramybe ir užmiršti rūpesčius. Kaimo turizmo sodyboje galėsite mėgautis tiek ramiu, tiek aktyviu poilsiu – įrengta rąstinė pirtis, teikiamos baidarių bei dviračių nuomos paslaugos, šalia kaimo turizmo sodybos teka Ūlos ir Merkio upės, aplinkui kaimo turizmo sodyba driekiasi miškai, idealiai tinkantys grybavimui bei uogavimui, aplinkui - upės ir ežerai, tinkantys žvejybai.

Kaimo turizmo sodyboje yra du namai, pirtis ir didelė pavėsinė. Vienu metu komfortiškai gali ilsėtis iki 30 svečių. Vienas iš sodybos pagrindinių privalumų-visiškas privatumas ir ramybė.

Kaimo turizmo sodyba “Dzūkijos sodyba” yra pritaikyta tiek ramiam, šeimos poilsiui, tiek švęsti Jūsų ar Jūsų draugų šventes. Abiejuose namuose yra dideli kambariai su židiniu, kur gali susėsti visa Jūsų kompanija

Pirmame name yra įrengta virtuvė su visa reikalinga buitine technika bei indaplove, pirmame bei antrame aukštuose - WC ir dušai, televizorius, namų kinas, muzikinis centras, karaokė, židinys.

Antrame name yra dviviečiai ir triviečiai kambariai, pilnai įrengta virtuvė su visa reikalinga buitine technika bei indaplove. Pirmame bei antrame aukštuose - WC ir dušai, televizorius, namų kinas, muzikinis centras, karaokė, biliardas, židinys.

Kaimo turizmo sodyboje “Dzūkijos sodyba” rengiame seminarus ar darbuotojų mokymus (iki 30 žmonių). Turime visą mokymams reikalingą įrangą. Sodybos privatumą ir ramybę jau įvertino svečiai.

Maistas pristatomas pagal iš anksto suderintą valgiaraštį. Svečiai gali pasirinkti ir dzūkiško kulinarinio paveldo patiekalų.

Lauke – terasa, rąstinė pirtis ir didelė pavėsinė su lauko židiniu. Mėgstantys sportuoti čia ras krepšinio, tinklinio aikšteles ir daugybę vietos Jūsų kompanijos pramogoms ir žaidimams ! O norintys aktyviau pasportuoti, galės išbandyti žygius baidarėmis, iškylas po čia pat pilną grybų ir uogų, samanose skendintį pušų mišką.

Norintiems susipažinti su Dzūkijos Nacionalinio Parko įžymybėmis- senaisiais kaimais, ar kraštovaizdžiu galime pasiūlyti gido paslaugas.

Norintiems atlikti sveikatinimo procedūras Druskininkų sanatorijose, ar aktyvaus poilsio mėgėjams - praleisti laiką sniego arenoje („Snow arena“), - nuvežame ir parsivežame savo svečius.

Galime pasitikti Jus ar Jūsų svečius, bet kuriame Lietuvos mieste (pvz.: Vilniaus oro uoste) ir atvežti į mūsų kaimo turizmo sodybą, taip pat parvežti iš kaimo turizmo sodybos, vežimo mokestis pagal atskirą susitarimą.

Kaimo turizmo sodybos „Dzūkijos sodybos“ atstumai nuo didžiųjų Lietuvos miestų:

  • nuo Vilniaus - 108 km;
  • nuo Kauno - 131 km;
  • nuo Klaipėdos - 358 km;
  • nuo Panevėžio - 226 km;
  • nuo Šiaulių - 283 km;